Стилски лекции по летна мода од Оливија Палермо
Почетна » Новости » Мода » Стилски лекции по летна мода од Оливија Палермо

Стилски лекции по летна мода од Оливија Палермо

Оливија Палермо ги обожава прошетките низ Њујорк со своето куче, а со секое излегување со малиот миленик, таа покажува дека во ниту еден момент не го занемарува стилот.

Популарната блогерка и дизајнерка преферира впечатливи модни додатоци и удобни обувки, а почитувајќи ги препораките за спречување на ширењето на новиот коронавирус, секогаш носи марама или маска.

Инспирирајте се од една од кралиците на уличниот стил:

Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8655 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.