Стилските приказни на девојка од Амстердам која обожава шармантни фустани
Почетна » Новости » Мода » Стилските приказни на девојка од Амстердам која обожава шармантни фустани

Стилските приказни на девојка од Амстердам која обожава шармантни фустани

„Asya Traveling in a Dress“ е Instagram профил на Холанѓанка која обожава да патува и да креира визуелно хармонични стилски приказни.

Во гардеробот на модерната девојка преовладуваат шармантни фустани, за што сведочат нејзините фотографии:

Асја Асја Асја Асја Асја Асја Асја Асја Асја Асја Асја Асја Асја Асја Асја Асја Асја Асја Асја Асја Асја Асја Асја Асја Асја Асја Асја Асја Асја Асја Асја Асја Асја Асја Асја Асја Асја Асја Асја Асја Асја

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18460 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?