Стилска инспирација: Блогерка предлага модни комбинации со чизмите кои се хит сезонава
Почетна » Новости » Мода » Стилска инспирација: Блогерка предлага модни комбинации со чизмите кои се хит сезонава

Стилска инспирација: Блогерка предлага модни комбинации со чизмите кои се хит сезонава

Кожните чизми до колена се голем хит оваа сезона и немаат намера во блиска иднина да го отстапат местото меѓу трендовите.

Модна блогерка од Лондон предлага стајлинзи како да ги комбинирате чизмите до колена. Софи Најт е голема обожавателка на кратките здолништа, кои најчесто ги комбинира токму со овој тип на чизми за време на постудените месеци.

Погледнете ги нејзините предлози:

Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт Софи Најт

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 13%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 3584 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.