Стилска битка: Тамара Тодевска и Јелена Розга во ист кариран фустан од Diesel
Почетна » Новости » Мода » Стилска битка: Тамара Тодевска и Јелена Розга во ист кариран фустан од Diesel

Стилска битка: Тамара Тодевска и Јелена Розга во ист кариран фустан од Diesel

Понекогаш се случува славните личности да изберат идентични парчиња облека.

Тамара Тодевска и Јелена Розга направија ист стилски избор, но за различни настани. Славните пејачки носеа невообичаена карирана креација од Diesel.

Која ѕвезда го носи подобро?

Јелена Розга vs. Тамара ТодевскаЈелена Розга vs. Тамара Тодевска

 

Тамара го носеше карираниот фустан за својот настап на Бела ноќ во Скопје.

Тамара и Марија

Фустанот од Diesel можете купите на online продавницата на Fashion Group.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9808 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.