Стилист разубавува жени кои не се задоволни со својот изглед за да им ја зголеми самодовербата
Почетна » Новости » Мода » Стилист разубавува жени кои не се задоволни со својот изглед за да им ја зголеми самодовербата

Стилист разубавува жени кои не се задоволни со својот изглед за да им ја зголеми самодовербата

Константин Богомолов како да поседува магично стапче. Талентираниот стилист од Латвија ги разубавува дамите кои не се задоволни со својот изглед за да им ја врати самодовербата и да направи да се чувствуваат среќно и посакувано.

Со помош на шминка, фризура и облека тој им дава нов имиџ на жените, а резултатот ќе ве одушеви. Погледнете ги трансформациите:

Ирина, 51 година

Жени од Латвија

Олга, 52 години

Жени од Латвија

Иклима, 63 години

Жени од Латвија

Кристина, 37 години

Жени од Латвија

Инга, 41 година

Жени од Латвија

Гунита, 40 години

Жени од Латвија

Ирина, 56 години

Жени од Латвија

Татјана, 57 години

Жени од Латвија

Џурат, 49 години

Жени од Латвија

Вилма, 39 години

Жени од Латвија

Светлана, 50 години

Жени од Латвија

Елена, 42 години

Жени од Латвија

Екатерина, 38 години

Жени од Латвија

Даце, 40 години

Жени од Латвија

Евгенија, 30 години

Жени од Латвија

Елина, 31 година

Жени од Латвија

Илона, 39 години

Жени од Латвија

Инга, 42 години

Жени од Латвија

Кристин, 44 години

Жени од Латвија

Лига, 38 години

Жени од Латвија

Лина, 40 години

Жени од Латвија

Марија, 34 години

Жени од Латвија

Надежда, 28 години

Жени од Латвија

Оксана, 34 години

Жени од Латвија

Светлана, 43 години

Жени од Латвија

Татијана, 46 години

Жени од Латвија

Татјана, 43 години

Жени од Латвија

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 13%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 3576 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.