Софија Вергара сензуална убавица во новата кампања на Долче и Габана
Почетна » Новости » Мода » Софија Вергара сензуална убавица во новата кампања на Долче и Габана

Софија Вергара сензуална убавица во новата кампања на Долче и Габана

Безброј пати ја гледавме на црвениот тепих во креации од Долче и Габана, па како логичен развој на партнерството, Софија Вергара стана заштитно лице на модната куќа на популарното дизајнерско дуо.

Во кампањата за линијата чанти „Devotion“, 44-годишната ѕвезда од серијата „Modern Family“ позира во заводливи фустани и чанти инспирирани од летото и идилични италијански локации.

Софија Вергара Софија Вергара

„Почестена сум што сум дел од семејството Долче и Габана и што сум вклучена во толку значајна кампања која ја слави прекрасната Devotion чанта. Ова е бренд кој го сакам долго време. Благодарна сум што ја снимав кампањата во Италија, во која имам создадено многу специјални спомени. Испраќам љубов кон цела Италија“ – порача Вергара.

Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6473 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.