Скромна кралица: Летиција деловна дама во стајлинг со сако Zara од 45 евра
Почетна » Новости » Мода » Скромна кралица: Летиција деловна дама во стајлинг со сако Zara од 45 евра

Скромна кралица: Летиција деловна дама во стајлинг со сако Zara од 45 евра

Летиција непрекинато добива позитивни критики за модните одлуки. Шпанската кралица одушевува и со комбинации од врвни дизајнери, но и со стајлинзи кои обединуваат попристапни парчиња.

На денешниот состанок на „Фондацијата за помош против зависноста од дрога“ во Мадрид, Летиција се појави во фантастично деловно издание со црни панталони, бела кошула и црно сако Zara во милитаристички стил.

кралицата Летиција кралицата Летиција кралицата Летиција

Сакото е од мината колекција на Zara и веќе не е во продажба, а цената му беше приближно 45 евра.

кралицата Летиција кралицата Летиција кралицата Летиција кралицата Летиција кралицата Летиција кралицата Летиција кралицата Летиција кралицата Летиција кралицата Летиција кралицата Летиција кралицата Летиција

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 8508 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.