Скромна кралица: Летиција деловна дама во стајлинг со сако Zara од 45 евра
Почетна » Новости » Мода » Скромна кралица: Летиција деловна дама во стајлинг со сако Zara од 45 евра

Скромна кралица: Летиција деловна дама во стајлинг со сако Zara од 45 евра

Летиција непрекинато добива позитивни критики за модните одлуки. Шпанската кралица одушевува и со комбинации од врвни дизајнери, но и со стајлинзи кои обединуваат попристапни парчиња.

На денешниот состанок на „Фондацијата за помош против зависноста од дрога“ во Мадрид, Летиција се појави во фантастично деловно издание со црни панталони, бела кошула и црно сако Zara во милитаристички стил.

кралицата Летиција кралицата Летиција кралицата Летиција

Сакото е од мината колекција на Zara и веќе не е во продажба, а цената му беше приближно 45 евра.

кралицата Летиција кралицата Летиција кралицата Летиција кралицата Летиција кралицата Летиција кралицата Летиција кралицата Летиција кралицата Летиција кралицата Летиција кралицата Летиција кралицата Летиција

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 62%
  • 38%
Се испраќа...

(Вкупно: 5248 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“