Сестрите Бела и Џиџи Хадид во едиторијал за „Вог“ Париз
Почетна » Новости » Мода » Сестрите Бела и Џиџи Хадид во едиторијал за „Вог“ Париз

Сестрите Бела и Џиџи Хадид во едиторијал за „Вог“ Париз

Ѕвезди во мајското издание на „Вог“ Париз се сестрите Хадид.

Бела и Џиџи позираа во дизајнерски креации пред објективите на фотографското дуо Инез и Винуд.

Едиторијалот бил снимен пред почетокот на кризата со коронавирусот, а списанието ја надополни сторијата со колажи од нивни приватни и професионални фотографии.

Хадид Хадид Хадид Хадид Хадид Хадид Хадид Хадид Хадид Хадид Хадид Хадид Хадид

Џиџи неодамна потврди дека го очекува првото дете со Зејн Малик.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3430 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.