Семејна реклама: Бруклин Бекам ја фотографираше вереницата во креации од неговата мајка Викторија за „Вог“
Почетна » Новости » Мода » Семејна реклама: Бруклин Бекам ја фотографираше вереницата во креации од неговата мајка Викторија за „Вог“

Семејна реклама: Бруклин Бекам ја фотографираше вереницата во креации од неговата мајка Викторија за „Вог“

Викторија Бекам има нов омилен модел за рекламирање на нејзините креации – вереницата на нејзиниот најстар син.

Славната дизајнерка ја промовираше актуелната колекција со фотосесија во германскиот „Вог“. Зад објективот застана нејзиниот син Бруклин додека пред камерата позираше неговата вереница Никола Пелц.

Никола Пелц Никола Пелц

26-годишната актерка носеше креации од колекцијата пролет/лето 2021, вклучително и виолетов фустан кој го обожава и самата Викторија.

Никола Пелц Бекам Никола Пелц Никола Пелц

Бруклин и Никола се верија во јули минатата година.

Никола Пелц и Бруклин Бекам

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6786 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.