Секојдневни модни комбинации од 27-годишната блогерка Алекс Кол
Почетна » Новости » Мода » Секојдневни модни комбинации од 27-годишната блогерка Алекс Кол

Секојдневни модни комбинации од 27-годишната блогерка Алекс Кол

Алекс Кол е модна блогерка која е особено популарна меѓу помладите интернет корисници.

27-годишната блогерка од Англија забрзано привлекува обожаватели со удобните стилски комбинации кои ги предлага на Instagram и советите за убавина кои ги споделува на YouTube.

Инспирирајте се од нејзините модни предлози за постудените денови:

Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол Алекс Кол

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 33%
  • 8%
  • 59%
Се испраќа...

(Вкупно: 733 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.