Свадбената комбинација во која се вљубија невестите во пандемија, а не е венчаница
Почетна » Новости » Мода » Свадбената комбинација во која се вљубија невестите во пандемија, а не е венчаница

Свадбената комбинација во која се вљубија невестите во пандемија, а не е венчаница

Пандемијата одложи или смали многу свадби, но некои младенци не се откажаа од идејата да се заколнат на вечна љубов во поинтимна атмосфера.

Со помалку гости и со претпазливост многу парови го изговорија судбоносното „ДА“, а голем дел од невестите избраа необичен изглед.

Како најпопуларен аутфит се истакнува комбинезон со потпис на Rime Arodaky. Францускиот бренд создаде елегантна креација која освои многу дами.

Погледнете свадбени фотографии од невестите кои заблескаа во моделот наречен „Patsy“, кој чини 1.955 долари.

Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9808 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.