Романтични предлози од H&M за модерна пролет
Почетна » Новости » Мода » Романтични предлози од H&M за модерна пролет

Романтични предлози од H&M за модерна пролет

Женствени карнери, цветни принтови и игриви силуети владеат во новата колекција на H&M.

Збогатувањето на пролетната модна понуда беше претставено со едиторијалите „Dress For Success“, „Fresh Florals“ и „Dress For Spring“.

Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 39%
  • 16%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3770 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.