Романтични и сензуални венчаници во најновата колекција на Зухаир Мурад
Почетна » Новости » Мода » Романтични и сензуални венчаници во најновата колекција на Зухаир Мурад

Романтични и сензуални венчаници во најновата колекција на Зухаир Мурад

Зухаир Мурад е моден волшебник кога станува збор за креирање на спекткуларни венчаници.

Со својата најнова колекција за сезоната есен 2019, либанскиот дизајнер уште еднаш се вгнездува во фантазиите на идните невести.

Венчаници од Зухаир Мурад Венчаници од Зухаир Мурад Венчаници од Зухаир Мурад Венчаници од Зухаир Мурад Венчаници од Зухаир Мурад Венчаници од Зухаир Мурад Венчаници од Зухаир Мурад Венчаници од Зухаир Мурад Венчаници од Зухаир Мурад Венчаници од Зухаир Мурад Венчаници од Зухаир Мурад Венчаници од Зухаир Мурад Венчаници од Зухаир Мурад Венчаници од Зухаир Мурад Венчаници од Зухаир Мурад Венчаници од Зухаир Мурад Венчаници од Зухаир Мурад Венчаници од Зухаир Мурад Венчаници од Зухаир Мурад Венчаници од Зухаир Мурад Венчаници од Зухаир Мурад Венчаници од Зухаир Мурад

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19791 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?