Ријана шик ѕвезда во портокалов плетен фустан во Њујорк
Почетна » Новости » Мода » Ријана шик ѕвезда во портокалов плетен фустан во Њујорк

Ријана шик ѕвезда во портокалов плетен фустан во Њујорк

Ријана експресно се проби во модната и козметичката индустрија. Секоја нова колекција на славната пејачка се распродава инстантно, а нејзините обожаватели се жедни за уште и уште.

31-годишната музичка ѕвезда ја промовираше најновата модна колекција во Bergdorf Goodman во Њујорк. За оваа пригода, таа избра портокалов плетен фустан и златни металик чизми.

Ријана изјави дека овој фустан му ласка на секое тело и дека не се ни забележува дека таа има „дебел“ ден.

Ријана Ријана

Во својот стајлинг таа додаде впечатлив накит.

Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3580 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?