Ријана како убавица од Ориентот во моден едиторијал за кинескиот Harper's Bazaar
Почетна » Новости » Мода » Ријана како убавица од Ориентот во моден едиторијал за кинескиот Harper's Bazaar

Ријана како убавица од Ориентот во моден едиторијал за кинескиот Harper's Bazaar

Ријана е ѕвездата од августовското издание на кинескиот Harper's Bazaar.

Во модниот едиторијал, 31-годишната пејачка покажува како изгледа кога стилот од Западот ќе се сретне со естетиката од Истокот.

Фотографиите се дело на Чен Ман.

Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18465 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?