Ријана заводлива во црно на ревијата за нејзината најнова колекција долна облека
Почетна » Новости » Мода » Ријана заводлива во црно на ревијата за нејзината најнова колекција долна облека

Ријана заводлива во црно на ревијата за нејзината најнова колекција долна облека

Ријана ја организира убедливо најпопуларната ревија за долна облека, што години наназад беше синоним за Victoria’s Secret.

Популарната пејачка дизајнира долна облека за сите, без разлика на формата на телото, а со инклузивноста наиде на пофалби од целиот свет.

На пресот пред шоуто на Savage x Fenty, Ријана се појави во сексапилно издание со кожено сако и ракавици.

Ријана Ријана Ријана

За уникатното шоу, 32-годишната ѕвезда покани бројни славни личности, меѓу кои Бела Хадид, Ирина Шајк, Парис Хилтон и Кара Делевин.

Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана

Трејлер

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9566 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.