Ријана во ментол креации со свој потпис на црвениот тепих на Британските модни награди
Почетна » Новости » Мода » Ријана во ментол креации со свој потпис на црвениот тепих на Британските модни награди

Ријана во ментол креации со свој потпис на црвениот тепих на Британските модни награди

Ријана непрекинато го засилува своето влијание во модната индустрија. 31-годишната пејачка, која создаде огромна козметичка империја, а сега е и на чело на луксузна модна линија, не можеше да остане незабележана на доделувањето на Британските модни награди.

На црвениот тепих пред „Ројал Алберт Хол“, Ријана се појави во ментол стајлинг од нејзината линија Fenty.

Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана

Таа позираше и со A$AP Rocky, непосредно пред на свеченоста да им се придружи и Донатела Версаче.

Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18660 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?