Раскошни фустани од Златко Јовановски во новата кампања со Калтрина и Илариа Кирилов
Почетна » Новости » Мода » Раскошни фустани од Златко Јовановски во новата кампања со Калтрина и Илариа Кирилов

Раскошни фустани од Златко Јовановски во новата кампања со Калтрина и Илариа Кирилов

Златко Јовановски го искористи периодот во изолација за да создаде нови креации со свој потпис. Македонскиот дизајнер ја презентираше својата најнова колекција со фотосесија, во која ѕвезди се Илариа Кирилов и Калтрина.

„Креациите се работени со многу детали“ – вели Јовановски за раскошните фустани.

Златко Јовановски - колекција 2020 Златко Јовановски - колекција 2020 Златко Јовановски - колекција 2020 Златко Јовановски - колекција 2020 Златко Јовановски - колекција 2020 Златко Јовановски - колекција 2020 Златко Јовановски - колекција 2020 Златко Јовановски - колекција 2020 Златко Јовановски - колекција 2020 Златко Јовановски - колекција 2020 Златко Јовановски - колекција 2020 Златко Јовановски - колекција 2020 Златко Јовановски - колекција 2020 Златко Јовановски - колекција 2020 Златко Јовановски - колекција 2020 Златко Јовановски - колекција 2020 Златко Јовановски - колекција 2020 Златко Јовановски - колекција 2020 Златко Јовановски - колекција 2020 Златко Јовановски - колекција 2020 Златко Јовановски - колекција 2020 Златко Јовановски - колекција 2020 Златко Јовановски - колекција 2020 Златко Јовановски - колекција 2020 Златко Јовановски - колекција 2020 Златко Јовановски - колекција 2020 Златко Јовановски - колекција 2020 Златко Јовановски - колекција 2020 Златко Јовановски - колекција 2020 Златко Јовановски - колекција 2020 Златко Јовановски - колекција 2020

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3425 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.