Пругаста модна пролет: Колекција со риги од H&M
Почетна » Новости » Мода » Пругаста модна пролет: Колекција со риги од H&M

Пругаста модна пролет: Колекција со риги од H&M

Во пролетната понуда на H&M царуваат ригите. Шведскиот гигант преку едиторијал ги претстави новите парчиња на кои е внесена динамика преку пруги и линии.

„Време е да прифатиме нови трендови додека топлата сезона полека процветува. Оваа пролет прифаќаме линеарен приод со риги“ - пишуваат од брендот.

Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18221 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?