Пругаста модна пролет: Колекција со риги од H&M
Почетна » Новости » Мода » Пругаста модна пролет: Колекција со риги од H&M

Пругаста модна пролет: Колекција со риги од H&M

Во пролетната понуда на H&M царуваат ригите. Шведскиот гигант преку едиторијал ги претстави новите парчиња на кои е внесена динамика преку пруги и линии.

„Време е да прифатиме нови трендови додека топлата сезона полека процветува. Оваа пролет прифаќаме линеарен приод со риги“ - пишуваат од брендот.

Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10516 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.