Пролетна мода: Блогерка предлага модни комбинации за трудници
Почетна » Новости » Мода » Пролетна мода: Блогерка предлага модни комбинации за трудници

Пролетна мода: Блогерка предлага модни комбинации за трудници

Ејми Ен Арнолд е блогерка која ќе ве освои со трудничкиот стил.

Популарната креаторка на блогот „Straight A Style“, која е во 25-тата недела од бременоста, предлага пролетни модни комбинации, кои секоја трудница ќе сака да ги копира.

„Мислам дека сите жени заслужуваат да се чувствуваат добро во нивната облека и дека модата не мора да чини цело богатство“ – пишува таа.

Ејми во моментот е бремена со второто дете кое го нарекува чудо, бидејќи било зачнато по 16-месечни обиди со сопругот да посвојат дете. Тие ја добиле првата ќеркичка благодарение на инвитро оплодување.

Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд Ејми Ен Арнолд

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 63%
  • 37%
Се испраќа...

(Вкупно: 5989 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“