Принцезата Шарлин беспрекорна во бело на церемонија во Монако
Почетна » Новости » Мода » Принцезата Шарлин беспрекорна во бело на церемонија во Монако

Принцезата Шарлин беспрекорна во бело на церемонија во Монако

Кралското семејство на Монако присуствуваше на церемонијата по повод Националниот ден на кнежевството.

Принцезата Шарлин беше беспрекорно елегантна во бела комбинација со шешир.

Националниот ден на Монако Националниот ден на Монако Националниот ден на Монако Националниот ден на Монако Националниот ден на Монако Националниот ден на Монако Националниот ден на Монако Националниот ден на Монако

На балконот на палатата, Шарлин се појави со принцот Алберт II и нивните близначиња – Габриела и Жак.

Националниот ден на Монако Националниот ден на Монако Националниот ден на Монако

И принцезите Каролина и Стефани во отмени изданија ја проследија церемонијата.

Националниот ден на Монако Националниот ден на Монако Националниот ден на Монако Националниот ден на Монако Националниот ден на Монако Националниот ден на Монако Националниот ден на Монако

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 3870 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?