Принцезата Шарлин беспрекорна во бело на церемонија во Монако
Почетна » Новости » Мода » Принцезата Шарлин беспрекорна во бело на церемонија во Монако

Принцезата Шарлин беспрекорна во бело на церемонија во Монако

Кралското семејство на Монако присуствуваше на церемонијата по повод Националниот ден на кнежевството.

Принцезата Шарлин беше беспрекорно елегантна во бела комбинација со шешир.

Националниот ден на Монако Националниот ден на Монако Националниот ден на Монако Националниот ден на Монако Националниот ден на Монако Националниот ден на Монако Националниот ден на Монако Националниот ден на Монако

На балконот на палатата, Шарлин се појави со принцот Алберт II и нивните близначиња – Габриела и Жак.

Националниот ден на Монако Националниот ден на Монако Националниот ден на Монако

И принцезите Каролина и Стефани во отмени изданија ја проследија церемонијата.

Националниот ден на Монако Националниот ден на Монако Националниот ден на Монако Националниот ден на Монако Националниот ден на Монако Националниот ден на Монако Националниот ден на Монако

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 39%
  • 16%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3837 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.