Последни попусти: Модни зделки кои не би сакале да ги пропуштите
Почетна » Новости » Мода » Последни попусти: Модни зделки кои не би сакале да ги пропуштите

Последни попусти: Модни зделки кои не би сакале да ги пропуштите

Сакале или не, се збогуваме со летото, а тоа значи дека се активни најголемите попусти на колекциите кои ги одбележаа топлите месеци.

Сега е најисплатливо да се подновите со фустанот кој ви пали искра во очите, а изгледа привлечно и со сандали и со чизмички, маичките кои ќе ги носите под кожни јакни или сако во деновите со непредвидливо есенско време, костими за капење кои ќе ви ја будат фантазијата до следното лето...

Со намалување и до 70%, Fashion Group ни дава последна шанса да ги присвоиме посакуваните модни парчиња.

Од финалниот попуст издвојуваме:

FashionGroupЗдолниште Guess (-51%) FashionGroupФустан Guess (-41%) FashionGroupОбетки Parfois - 390 денари FashionGroupФустан Guess (-40%) FashionGroupПанталони Mango (-50%) FashionGroupФустан Replay (-50%) FashionGroupКостим за капење women'secret 1.919 денари FashionGroupКостим за капење women'secret 1.439 денари FashionGroupФустан Guess (-50%) FashionGroupЛанче Parfois (-40%) FashionGroupБоди women'secret (-49%) FashionGroupОбетки Parfois - 390 денари FashionGroupКомбинезон women'secret (-44%)

Сите парчиња на попуст можете да ги разгледате на онлајн продавницата на Fashion Group.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9807 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.