Официјално видео: Погледнете го комплетното шоу на Victoria’s Secret 2018
Почетна » Новости » Мода » Официјално видео: Погледнете го комплетното шоу на Victoria’s Secret 2018

Официјално видео: Погледнете го комплетното шоу на Victoria’s Secret 2018

Victoria’s Secret објави официјална снимка од овогодишното шоу кое се одржа минатиот месец.

За време на спектаклот, беше емитуван и сегмент посветен на Адријана Лима и нејзината кариера во VS. Ова беше последен пат атрактивната Бразилка да дефилира за популарниот бренд.

Видео

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8695 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.