Оливија Палермо во ОСУМ шик комбинации на ревиите висока мода во Париз
Почетна » Новости » Мода » Оливија Палермо во ОСУМ шик комбинации на ревиите висока мода во Париз

Оливија Палермо во ОСУМ шик комбинации на ревиите висока мода во Париз

Оливија Палермо е редовна гостинка на ревиите во модните метрополи низ светот. Популарната трендсетерка деновиве престојува во Париз каде се прикажуваат колекциите висока мода есен/зима 2018.

На некои од модните шоуа таа се појави заедно со својот сопруг Јоханес Хибл.

Valentino

Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо

Забавата на Vogue

Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо

Dior

Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо

Elie Saab

Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо

Giambattista Valli

Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо Оливија Палермо

Ralph & Russo

Оливија Палермо Оливија Палермо

Fendi

Оливија Палермо Оливија Палермо

Schiaparelli

Оливија Палермо Оливија Палермо

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9592 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.