Низ фотографии: Вака изгледаше шоуто на Victoria's Secret пред 10 години
Почетна » Новости » Мода » Низ фотографии: Вака изгледаше шоуто на Victoria's Secret пред 10 години

Низ фотографии: Вака изгледаше шоуто на Victoria's Secret пред 10 години

Неколку дена пред ангелите да дефилираат на новата ревија на Victoria's Secret во Шангај, вратете се 10 години наназад и фрлете поглед на шоуто на познатиот бренд за долна облека кое пред една деценија се одржа во Лос Анџелес.

Армијата „ангели“ е речиси целосно променета. Меѓу манекенките кои тогаш ја разубавуваа ревијата, а веќе не соработуваат со VS, беа Хајди Клум, Миранда Кер, Роузи Хантингтон-Вајтли, Мариса Милер и Каролина Куркова.

Адријана Лима го отвори шоуто

Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret

Spice Girls беа музички гости

Викторија Бекам, Ема Бантон, Мел Би, Мел Си и Џери Халивел ја забавуваа публиката.

Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret

Алесандра Амбросио беше русокоса

Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret

Кендис Сванапул за првпат учествуваше во шоуто

Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret

Хајди Клум беше ѕвезда на вечерта

Клум не само што носеше впечатлив костум кој изгледаше како огромна снегулка, туки и запеа на пистата.

Тогаш таа сè уште беше во брак со пејачот Сил со кого настапи заедно. Нивниот бакнеж измами гласни аплаузи.

Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret

Градникот од фантазиите чинеше 4,5 милиони долари

Селита Ебанкс го носеше скапоцениот градник наречен „The Holiday Fantasy Bra“.

Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret

Погледнете повеќе фотографии од ревијата.

Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret Шоуто на Victoria's Secret

Видео од шоуто на VS 2007

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6488 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.