Најубавите топли јакни, дуксери и модни додатоци од новата колекција на Superdry
Почетна » Новости » Мода » Најубавите топли јакни, дуксери и модни додатоци од новата колекција на Superdry

Најубавите топли јакни, дуксери и модни додатоци од новата колекција на Superdry

Комфорната облека го продолжува стилскиот монопол во 2020 година. Со пандемијата како катализатор, спортската естетика се оцрта како најсилна тенденција.

И во последните месеци од годината, фокусот ќе остане на практичноста и удобноста, па во тој контекст, брендот Superdry ги има најдобрите предлози за исполнување на стилските желби. Обединувајќи американа стил со графики инспирирани од Јапонија, британскиот бренд секогаш умее да ги привлече модерните девојки и момци.

Независно дали избирате впечатлива топла јакна, кул дуксер, функционален ранец или кежуал капа, гарантирано ќе бидете освоени од младешкиот шмек на моделите.

Навремено подгответе се за ладните денови со парчиња од најновата колекција:

FashionGroupДуксер Superdry FashionGroupЈакна Superdry FashionGroupЈакна Superdry FashionGroupДуксер Superdry FashionGroupДуксер Superdry FashionGroupКапа Superdry FashionGroupДуксер-фустан Superdry FashionGroupЈакна Superdry FashionGroupЈакна Superdry FashionGroupЈакна Superdry FashionGroupЈакна за скијање Superdry FashionGroupДуксер Superdry FashionGroupРанец Superdry FashionGroupДуксер Superdry

Новата колекција е достапна на онлајн продавницата на Fashion Group.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 11%
  • 57%
Се испраќа...

(Вкупно: 1815 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.