Најновата колекција висока мода на Версаче за моќни жени
Почетна » Новости » Мода » Најновата колекција висока мода на Версаче за моќни жени

Најновата колекција висока мода на Версаче за моќни жени

Италијанскиот бренд Версаче ја претстави колекцијата висока мода пролет/лето 2020 со фотосесија со моделите Наташа Поли и Меган Рош.

Колекцијата фузира различни влијанија од грчката уметност, футуристичка архитектура и традицијата на модната куќа.

Колекција Версаче Колекција Версаче Колекција Версаче Колекција Версаче Колекција Версаче Колекција Версаче Колекција Версаче Колекција Версаче Колекција Версаче Колекција Версаче Колекција Версаче Колекција Версаче Колекција Версаче Колекција Версаче Колекција Версаче Колекција Версаче Колекција Версаче Колекција Версаче Колекција Версаче Колекција Версаче Колекција Версаче Колекција Версаче Колекција Версаче Колекција Версаче Колекција Версаче Колекција Версаче Колекција Версаче Колекција Версаче Колекција Версаче Колекција Версаче

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9684 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.