Најголемите модни утки на црвениот тепих на Греми 2019
Почетна » Новости » Мода » Најголемите модни утки на црвениот тепих на Греми 2019

Најголемите модни утки на црвениот тепих на Греми 2019

Црвениот тепих на Греми е шанса музичките ѕвезди да блеснат, но неретко дел од гостите го гледаат како можност да се истакнат со откачени аутфити кои заслужуваат само негативни критики.

Годинава на листата на најлошо облечени се најдоа:

Тиера Вак

23-годишната музичарка се појави во колоритен стајлинг кој не беше пријатен за око.

Греми Греми Греми

Џој Вила

Како голема поддржувачка на Доналд Трамп, Вила носеше чантичка со слоганот „Make America Great Again“. На нејзиниот фустан беше испишана порака „Build The Wall“ (Изградете го ѕидот), алудирајќи на ѕидот кој Трамп сака да биде изграден на границата со Мексико. Металната жица беше уште еден контроверзен елемент во аутфитот на Вила.

Греми Греми Греми Греми

Тејла Паркс

Греми Греми

Рики Рејбел

Греми Греми

Хектор Буитрадо и Андреа Ечевери

Греми

Шон Еверет

Греми Греми Греми

Карди Би

Греми Греми Греми Греми

Кајли Џенер

Греми Греми Греми

Џорџ и Стефани Клинтон

Греми Греми

Ени Стол

Греми

Сент Харт

Греми Греми

Етана

Греми

Ду Јен

Греми Греми

Тони Брекстон

Греми Греми

Ашанти

Греми

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19924 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?