Модна инспирација 40+: Стилски комбинации од германската блогерка Беата
Почетна » Новости » Мода » Модна инспирација 40+: Стилски комбинации од германската блогерка Беата

Модна инспирација 40+: Стилски комбинации од германската блогерка Беата

Беата Павловски е блогерка од Германија која докажува дека стилот не познава возрасна граница.

Шармантната дама им предлага префинети и модерни стилски комбинации на жените над 40-годишна возраст кои не се плашат да ја истакнат женственоста.

Ѕирнете во нејзините модни приказни:

Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата Беата

Анкета

Анкета
Каде ќе го поминете летниот одмор?
  • 22%
  • 41%
  • 12%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 3748 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.