Модна инспирација од шик парижанка: Комбинации за топлата сезона кои секоја девојка ќе посака да ги носи
Почетна » Новости » Мода » Модна инспирација од шик парижанка: Комбинации за топлата сезона кои секоја девојка ќе посака да ги носи

Модна инспирација од шик парижанка: Комбинации за топлата сезона кои секоја девојка ќе посака да ги носи

Блогерка ќе ве освои со стилот и ќе ве поттикне да експериментирате со комбинирањето на парчињата облека од вашиот плакар.

32-годишната парижанка која стои зад Instagram профилот Inspi by loan е обожавателка на брендовите Zara, Bershka, Primark и Stradivarius и редовно ги вклучува во своите стајлинзи.

Понекогаш, на нејзините фотографии се појавува и нејзината ќерка.

Без разлика дали трагате по инспирација за секојдневни или вечерни елегантни модни комбинации, прошетајте со поглед низ фотографиите на оваа блогерка:

Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9492 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?