Модна инспирација од шик парижанка: Комбинации за топлата сезона кои секоја девојка ќе посака да ги носи
Почетна » Новости » Мода » Модна инспирација од шик парижанка: Комбинации за топлата сезона кои секоја девојка ќе посака да ги носи

Модна инспирација од шик парижанка: Комбинации за топлата сезона кои секоја девојка ќе посака да ги носи

Блогерка ќе ве освои со стилот и ќе ве поттикне да експериментирате со комбинирањето на парчињата облека од вашиот плакар.

32-годишната парижанка која стои зад Instagram профилот Inspi by loan е обожавателка на брендовите Zara, Bershka, Primark и Stradivarius и редовно ги вклучува во своите стајлинзи.

Понекогаш, на нејзините фотографии се појавува и нејзината ќерка.

Без разлика дали трагате по инспирација за секојдневни или вечерни елегантни модни комбинации, прошетајте со поглед низ фотографиите на оваа блогерка:

Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan Inspi by loan

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9438 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.