Модерни пријателки: Лили Олдриџ и Џоан Смолс во пролетната кампања на Ралф Лорен
Почетна » Новости » Мода » Модерни пријателки: Лили Олдриџ и Џоан Смолс во пролетната кампања на Ралф Лорен

Модерни пријателки: Лили Олдриџ и Џоан Смолс во пролетната кампања на Ралф Лорен

„Ода на пријателството“ е новата кампања на Ралф Лорен за линијата Лорен Ралф Лорен. Во неа главни ѕвезди се Лили Олдриџ и Џоан Смолс, кои се пријателки и зад камерите.

Атрактивните модели се облечени во креации од колекцијата пролет 2021.

„Џоан е една од моите најдобри пријателки. Ја познавам со години, многу е забавно што работиме заедно“ – рекла Лили, која подолго време е дел од семејството на Ралф Лорен.

Лили Олдриџ и Џоан Смолс Лили Олдриџ и Џоан Смолс Лили Олдриџ и Џоан Смолс Лили Олдриџ и Џоан Смолс Лили Олдриџ и Џоан Смолс Лили Олдриџ и Џоан Смолс Лили Олдриџ и Џоан Смолс Лили Олдриџ и Џоан Смолс Лили Олдриџ и Џоан Смолс Лили Олдриџ и Џоан Смолс Лили Олдриџ и Џоан Смолс Лили Олдриџ и Џоан Смолс Лили Олдриџ и Џоан Смолс Лили Олдриџ и Џоан Смолс Лили Олдриџ и Џоан Смолс

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6791 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.