Модерна Србинка: Јасна Вуковиќ предлага комбинации за дами на возраст 40+
Почетна » Новости » Мода » Модерна Србинка: Јасна Вуковиќ предлага комбинации за дами на возраст 40+

Модерна Србинка: Јасна Вуковиќ предлага комбинации за дами на возраст 40+

Instagram е место кое многу дами го претворија во свое модно катче. Една од нив е Јасна Вуковиќ, која секојдневно ги покажува своите стајлинзи преку профилот mrsvukoviccc.

Блогерката, која по потекло е од Србија, а живее во Германија, предлага комбинации за дами на возраст 40+.

Погледнете дел од нејзините модни предлози:

 Јасна Вуковиќ Јасна Вуковиќ Јасна Вуковиќ Јасна Вуковиќ Јасна Вуковиќ Јасна Вуковиќ Јасна Вуковиќ Јасна Вуковиќ Јасна Вуковиќ Јасна Вуковиќ Јасна Вуковиќ Јасна Вуковиќ Јасна Вуковиќ Јасна Вуковиќ Јасна Вуковиќ Јасна Вуковиќ Јасна Вуковиќ Јасна Вуковиќ Јасна Вуковиќ Јасна Вуковиќ Јасна Вуковиќ Јасна Вуковиќ Јасна Вуковиќ Јасна Вуковиќ Јасна Вуковиќ Јасна Вуковиќ Јасна Вуковиќ Јасна Вуковиќ Јасна Вуковиќ Јасна Вуковиќ Јасна Вуковиќ Јасна Вуковиќ Јасна Вуковиќ Јасна Вуковиќ Јасна Вуковиќ Јасна Вуковиќ Јасна Вуковиќ Јасна Вуковиќ

Анкета

Анкета
Дали се согласувате со одлуката наставата да започне со физичко присуство?
 • 74%
 • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 5922 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.