Модерна и урбана ѕвезда: Викторија Лоба стана заштитно лице на City Fashion Skopje
Почетна » Новости » Мода » Модерна и урбана ѕвезда: Викторија Лоба стана заштитно лице на City Fashion Skopje

Модерна и урбана ѕвезда: Викторија Лоба стана заштитно лице на City Fashion Skopje

Викторија Лоба стана заштитно лице на City Fashion Woman.

30-годишната пејачка сними рекламна кампања за женската мултибренд продавница, која се наоѓа во City Mall во Скопје.

На фотографиите, Лоба позира во креации од италијанската дизајнерка Елизабета Франки и обувки од Мајкл Корс, додека елегантните чанти доаѓаат од брендот Фурла.

Викторија Лоба за City Fashion Викторија Лоба за City Fashion Викторија Лоба за City Fashion Викторија Лоба за City Fashion Викторија Лоба за City Fashion Викторија Лоба за City Fashion Викторија Лоба за City Fashion Викторија Лоба за City Fashion

City fashion Woman е мултибренд продавница каде можете да најдете атрактивни дизајнерски парчиња од брендови како Michael Kors, Furla, Karl Lagerfeld, Emporio Armani, Armani exchange, Joop, Fracomina и Versace Jeans.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19990 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?