Моден маратон: Џенифер Лопез во ДЕСЕТ стајлинзи го промовира новиот филм
Почетна » Новости » Мода » Моден маратон: Џенифер Лопез во ДЕСЕТ стајлинзи го промовира новиот филм

Моден маратон: Џенифер Лопез во ДЕСЕТ стајлинзи го промовира новиот филм

Џенифер Лопез неуморно и посветено работи на својата кариера.

50-годишната пејачка и актерка моментално е фокусирана на што подобра промоција на нејзиниот најнов филм „Hustlers“, па ита од емисија во емисија и од премиера на премиера.

За секое свое појавување, Џеј Ло се обидува да изгледа модерно и атрактивно.

За настан во Менхетн, Лопез избра розова комбинација, која вклучуваше тесен комбинезон и долго палто од Alex Perry и бела чантичка од Longchamp.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Портокаловиот фустан кој Џенифер го носеше во емисијата „The View“ повторно е дело на Alex Perry. Креацијата со еден ракав таа ја искомбинира со проѕирни салонки од Jessica Rich.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Во шоуто на Џими Фелон, Лопез се појави во краток црн фустан од Self Portrait и впечатливи сандали од Giuseppe Zanotti.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

На Филмскиот фестивал во Торонто, Лопез носеше бел комбинезон од Solace London.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

За гостувањето во емисија во „SiriusXM Studios“, Џенифер беше облечена во светла комбинација од Valentino.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Светкавиот комбинезон во кој привлекуваше погледи во Њујорк е дело на Sally LaPointe.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез

На прикажување на филмот во Њујорк, таа избра џинс комбинација од Balmain и проѕирни обувки од Jessica Rich.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Карираниот фустан со шлиц доаѓа од брендот Monse, чантичката е од Max Mara, а обувките Jimmy Choo.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Темносина креација од Self-Portrait беше моден избор на Лопез за пресконференција во Торонто.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

За гостувањето во „Good Morning America“, музичката ѕвезда избра комбинација од Tom Ford и чантичка од Christian Louboutin.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20063 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?