Меланија Трамп со беспрекорен летен стајлинг пристигна на самитот на Г7 во Франција
Почетна » Новости » Мода » Меланија Трамп со беспрекорен летен стајлинг пристигна на самитот на Г7 во Франција

Меланија Трамп со беспрекорен летен стајлинг пристигна на самитот на Г7 во Франција

Меланија го придружува Доналд Трамп на самитот на Г7 во Франција. Парот го започна дводневниот престој во Биариц.

Првата дама на САД изгледаше беспрекорно во жолт фустан од Келвин Клајн и циклама салонки од нејзиниот омилен дизајнер Кристијан Лобутин.

Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп

Меланија и Доналд беа фотографирани и кога заминуваа од Белата куќа. Во таа прилика, 49-годишниот поранешен модел носеше лежерна комбинација со бели балетанки и сако од Шанел.

Трамп Трамп

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20171 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?