Меланија Трамп елегантна во бело на одбележувањето на Денот на сеќавањето
Почетна » Новости » Мода » Меланија Трамп елегантна во бело на одбележувањето на Денот на сеќавањето

Меланија Трамп елегантна во бело на одбележувањето на Денот на сеќавањето

Меланија и Доналд Трамп зедоа учество во церемонија по повод одбележувањето на Денот на сеќавањето во САД.

73-годишниот Претседател и 50-годишната Прва дама им оддадоа почит на паднатите херои на воените гробишта во Арлингтон.

Трамп Трамп

Меланија зрачеше со сериозност и елеганција во бело палто со златни детали од Гучи кое чини 3.500 долари.

Трамп Трамп

Соединетите американски држави се сериозно засегнати од кризата со коронавирусот, па за време на церемонијата беше одржувана дистанца.

Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 39%
  • 16%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3773 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.