Меланија Трамп во бел фустан со наметка во Белата куќа
Почетна » Новости » Мода » Меланија Трамп во бел фустан со наметка во Белата куќа

Меланија Трамп во бел фустан со наметка во Белата куќа

Меланија и Доналд Трамп беа домаќини на бал за конгресмените.

На свеченоста во Белата куќа, Првата дама на САД привлекуваше погледи во бел фустан.

Долгата креација со наметка, која асоцира на венчаница, е дело на дизајнерката Рим Акра.

Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18536 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?