Меган Маркл феноменална во црвена креација покрај принцот Хари на свеченост во Лондон
Почетна » Новости » Мода » Меган Маркл феноменална во црвена креација покрај принцот Хари на свеченост во Лондон

Меган Маркл феноменална во црвена креација покрај принцот Хари на свеченост во Лондон

Меган Маркл мамеше воздишки на Mountbatten Festival of Music. 38-годишната поранешна актерка изгледаше феноменално во црвен стајлинг на свеченоста која се одржа во „Ројал Алберт Хол“.

Префинетата креација доаѓа од ателјето на модната куќа Safiyaa.

На настанот, таа пристигна заедно со принцот Хари.

Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3602 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?