Меган Маркл на УС Опен во тексас кошула-фустан од 107 евра кој веднаш се распродаде
Почетна » Новости » Мода » Меган Маркл на УС Опен во тексас кошула-фустан од 107 евра кој веднаш се распродаде

Меган Маркл на УС Опен во тексас кошула-фустан од 107 евра кој веднаш се распродаде

Меган Маркл одлета во Њујорк за да ја поддржи својата пријателка Серена Вилијамс за време на нејзиниот натпревар со Бјанка Андрееску на УС Опен.

За оваа пригода, 38-годишната Војвотка избра тексас кошула-фустан од брендот J.Crew кој веднаш се распродаде по тенискиот меч.

Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл

Многумина упатија критики до Меган што го оставила 4-месечното синче Арчи дома во Велика Британија само за да присуствува на тениски натпревар.

Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл

Меган на трибините седеше и навиваше покрај семејството на Серена.

Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл

Во тешкиот меч, Серена не успеа да извојува победа.

Меган и Серена долги години се многу блиски пријателки.

Меган Маркл

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20106 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?