Македонката Илариа Кирилов атрактивна во вечерните фустани на либанскиот дизајнер Садек Маџед
Почетна » Новости » Мода » Македонката Илариа Кирилов атрактивна во вечерните фустани на либанскиот дизајнер Садек Маџед

Македонката Илариа Кирилов атрактивна во вечерните фустани на либанскиот дизајнер Садек Маџед

Либанскиот дизајнер Садек Маџед има нова колекција вечерни фустани со која ги освојува гламурозните дами.

Во најновата модна кампања на славниот моден креатор, заблеска и Илариа Кирилов.

Македонската убавица изгледа атрактивно и заводливо во две креации на Маџед.

Иларија Кирилов
Иларија Кирилов

Илариа презентираше и креација од колекцијата висока мода 2022 на Садек, но засега е објавено само едно видео со неа.

Анкета

Анкета
Каде ќе го прославите доаѓањето на 2022 година?
  • 6%
  • 13%
  • 56%
  • 5%
  • 2%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 2447 гласа)

Цитат

Ако гледате што имате во животот, секогаш ќе имате повеќе. Ако гледате што немате во животот, никогаш нема да имате доволно.

Опра

Виц

На интервју за работа во државно...

Директорот: Госпоѓице, зошто би сакале да работите токму во ова претпријатие?

Кандидатката: Татоооо, те молам доста со глупави прашања.