Магнет за погледи: Кендис Сванапул атрактивна на црвениот тепих во Венеција
Почетна » Новости » Мода » Магнет за погледи: Кендис Сванапул атрактивна на црвениот тепих во Венеција

Магнет за погледи: Кендис Сванапул атрактивна на црвениот тепих во Венеција

Кендис Сванапул мамеше погледи на првиот ден од Филмскиот фестивал во Венеција.

30-годишниот ангел на Victoria’s Secret заведуваше во креација која го оцрта нејзиното фит тело.

Фустанот во шампањ нијанса кој го носеше атрактивната Јужноафриканка доаѓа од ателјето на модниот бренд Etro.

Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул

Кендис го роди своето второ дете пред една година и веднаш се врати во врвна форма.

Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18575 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?