Летни предлози за модно усогласени мајки и ќеркички од H&M
Почетна » Новости » Мода » Летни предлози за модно усогласени мајки и ќеркички од H&M

Летни предлози за модно усогласени мајки и ќеркички од H&M

„You & Me“ е новата летна колекција на H&M наменета за мајки и ќерки.

Лесната облека е идеална за претстојните сончеви денови.

Андреа Диакону е главното лице од едиторијалот.

H&M H&M H&M H&M H&M

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9492 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?