Летни предлози за модно усогласени мајки и ќеркички од H&M
Почетна » Новости » Мода » Летни предлози за модно усогласени мајки и ќеркички од H&M

Летни предлози за модно усогласени мајки и ќеркички од H&M

„You & Me“ е новата летна колекција на H&M наменета за мајки и ќерки.

Лесната облека е идеална за претстојните сончеви денови.

Андреа Диакону е главното лице од едиторијалот.

H&M H&M H&M H&M H&M

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9397 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.