Летен стил: Ултра шик комбинации за на плажа
Почетна » Новости » Мода » Летен стил: Ултра шик комбинации за на плажа

Летен стил: Ултра шик комбинации за на плажа

Летната сезона е во полн ек, а желбата за разладување и релаксација на плажа достигнува кулминација. Веројатно многу планови за лето 2020 се променија, па затоа уште повеќе ќе ја цениме секоја минута помината на избраната туристичка дестинација.

Независно дали планирате викенд авантура или подолг одмор, добредојдени ќе ви бидат идеите за шик комбинации кои идеално ќе се вклопат во вашиот куфер.

Бикини во силна боја + ретро очила + марама на глава

FashionGroupБикини women'secret (-17%)

Фустан со риги + голема чанта

FashionGroupФустан Sprinfield

Краток комбинезон + сламен шешир + минималистички сандали

FashionGroupКомбинезон women'secret (-18%) FashionGroupСандали Parfois

Марама како топ + шорц + шешир

FashionGroupШешир Parfois

Едноделен костим за капење + бела кошула + рамни папучи

FashionGroupКостим за капење Diesel (-40%)

Бикини на врзување + едноставен накит

FashionGroupБикини women'secret (-40%)

Многу повеќе инспирација ќе пронајдете на онлајн продавницата на FashionGroup каде е во тек акцијата Golden Hour со која има и до -50% попуст на колекциите пролет/лето 2020.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 14%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 5076 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.