Летен стајлинг вреден за копирање: Кралицата Летиција модерна во циклама фустан
Почетна » Новости » Мода » Летен стајлинг вреден за копирање: Кралицата Летиција модерна во циклама фустан

Летен стајлинг вреден за копирање: Кралицата Летиција модерна во циклама фустан

Кралицата Летиција речиси е безгрешна кога е во прашање дамскиот стил.

46-годишната припадничка на шпанското кралско семејство присуствуваше на доделувањето на „Наградите Летиција“ во Алмагро и уште еднаш покажа зошто е меѓу најдобро облечените дами во светот.

Елегантниот фустан во циклама нијанса од Каролина Еерера, Летиција го надополни со обувки од Стив Меден и чантичка од еден од нејзините најомилени брендови – Магрит.

Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција

„Наградите Летиција“ го поттикнуваат промовирањето на правата на лицата со попреченост, социјалната инклузија, еднаквите можности и рехабилитацијата.

Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 63%
  • 37%
Се испраќа...

(Вкупно: 6016 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“