Летен стајлинг вреден за копирање: Кралицата Летиција модерна во циклама фустан
Почетна » Новости » Мода » Летен стајлинг вреден за копирање: Кралицата Летиција модерна во циклама фустан

Летен стајлинг вреден за копирање: Кралицата Летиција модерна во циклама фустан

Кралицата Летиција речиси е безгрешна кога е во прашање дамскиот стил.

46-годишната припадничка на шпанското кралско семејство присуствуваше на доделувањето на „Наградите Летиција“ во Алмагро и уште еднаш покажа зошто е меѓу најдобро облечените дами во светот.

Елегантниот фустан во циклама нијанса од Каролина Еерера, Летиција го надополни со обувки од Стив Меден и чантичка од еден од нејзините најомилени брендови – Магрит.

Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција

„Наградите Летиција“ го поттикнуваат промовирањето на правата на лицата со попреченост, социјалната инклузија, еднаквите можности и рехабилитацијата.

Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9491 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?