Леони Хана – атрактивна блогерка со изострено чувство за мода
Почетна » Новости » Мода » Леони Хана – атрактивна блогерка со изострено чувство за мода

Леони Хана – атрактивна блогерка со изострено чувство за мода

Леони Хана е една од најпознатите модни блогерки во светот. Над 2 милиони Instagram корисници будно ги следат нејзините стилски приказни и постојано се жедни за уште и уште.

Атрактивната модна ентузијастка, потекнува од Германија, но моментално живее во Лондон.

Хана ја напушти својата работа во 2014 година и целосно се посвети на својата пасија – модата. „Личниот стил е тесно поврзан со вашиот карактер. Колку подобро се познавате себеси, толку подобро ќе знаете во што се чувствувате комфорно. Мојот стил го опишувам како женствен и игрив“ – вели таа.

Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана

Леони е голема обожавателка на костумите и мини чантичките, кои умешно ги инкорпорира во своите стајлинзи за модните недели кои редовно ги посетува.

Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана Леони Хана

Леони на својот TikTok профил споделува и модни трикови со своите обожаватели.

@leoniehanne

How to style your loose shirt. ##fashionhacks ##styletips ##stylingideas ##fashion

♬ Roses - Imanbek Remix - SAINt JHN
@leoniehanne

How to make your blazer look super cool - It’s so easy! ##fashionhacks ##stylingideas ##styletips

♬ Love Songs x No Police Funk Mash Up - ldrethegiant

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 39%
  • 16%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3773 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.