Лежерна елеганција: Пролетната колекција на Џенифер Лопез
Почетна » Новости » Мода » Лежерна елеганција: Пролетната колекција на Џенифер Лопез

Лежерна елеганција: Пролетната колекција на Џенифер Лопез

„Сите ние имаме наше уникатно чувство за стил. Тоа е рефлексија на нашиот карактер“ – вели Џенифер Лопез која непрекинато го зголемува бројот на модни соработки.

Популарната пејачка и актерка веќе неколку години дизајнира модна колекција за Kohl’s, а од неодамна, креира и за Endless Jewelry и Coppel.

Пролетната колекција на 46-годишната ѕвезда се темели на концептот лежерна елеганција.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 6743 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.