Кралица со стил: Летиција во жолто дамско издание во Лондон
Почетна » Новости » Мода » Кралица со стил: Летиција во жолто дамско издание во Лондон

Кралица со стил: Летиција во жолто дамско издание во Лондон

Кралицата Летиција и кралот Фелипе ја започнаа првата официјална посета на Велика Британија.

Шпанскиот кралски пар се сретна со припадниците на британското кралско семејство за време на свечениот пречек.

Летиција и Фелипе прво се сретнаа со принцот Чарлс и неговата сопруга Камила, а потоа и со кралицата Елизабета и нејзиниот сопруг Филип.

Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција

Тридневната посета 44-годишната кралица на Шпанија ја започна со жолт стајлинг кој вклучуваше жолт фустан и летно палто од нејзиниот омилен дизајнер Фелипе Варела, обувки од Прада и шапка од Марија Нието.

Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3349 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“