Кралицата Ранија прекрасна во модерен розов костум од Келвин Клајн покрај кралот Абдула II
Почетна » Новости » Мода » Кралицата Ранија прекрасна во модерен розов костум од Келвин Клајн покрај кралот Абдула II

Кралицата Ранија прекрасна во модерен розов костум од Келвин Клајн покрај кралот Абдула II

Кралицата Ранија е вистинска модна икона. 50-годишната припадничка на јорданското кралско семејство мамеше комплименти со уште еден стилски погодок.

Шармантната кралица изгледаше модерно во розов костум од Келвин Клајн додека со кралот Абдула II посетуваа изложба на рачни изработки.

Својот стилски избор, Ранија го надополни со обувки од дизајнерката Малоун Сулиерс.

Кралицата Ранија и кралот Абдула Кралицата Ранија и кралот Абдула Кралицата Ранија и кралот Абдула Кралицата Ранија и кралот Абдула Кралицата Ранија и кралот Абдула Кралицата Ранија и кралот Абдула Кралицата Ранија и кралот Абдула Кралицата Ранија и кралот Абдула Кралицата Ранија и кралот Абдула Кралицата Ранија и кралот Абдула

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6792 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.