Кралицата Ранија модерна во комплет од Zara со геометриски принт
Почетна » Новости » Мода » Кралицата Ранија модерна во комплет од Zara со геометриски принт

Кралицата Ранија модерна во комплет од Zara со геометриски принт

Кралицата Ранија е позната по беспрекорните стајлинзи кои неретко вклучуваат луксузни и скапи креации. Но, понекогаш јорданската кралица изненадува со комбинирање на подостапни модни парчиња.

На доделувањето на наградите на просветни работници кои се истакнале во изминатата година, 49-годишната сопруга на кралот Абдула II се појави во комплет од Zara.

Кралицата Ранија

На церемонијата во Аман, Ранија носеше здолниште и кошула со геометриски принт и кафеава чанта со потпис на Габриела Харст.

Кралицата Ранија Кралицата Ранија Кралицата Ранија Кралицата Ранија Кралицата Ранија Кралицата Ранија Кралицата Ранија

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18536 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?