Кралицата Летиција женствена во црно-црвена комбинација
Почетна » Новости » Мода » Кралицата Летиција женствена во црно-црвена комбинација

Кралицата Летиција женствена во црно-црвена комбинација

Кралицата Летиција одржа прием во кралската палата во Мадрид и повторно покажа дека е безгрешна кога е во прашање стилот.

47-годишната сопруга на кралот Филипе ги пречека гостите во женствена комбинација. Цветното миди здолниште од Каролина Ерера таа го искомбинира со црвена блуза од Хуго Бос и високи црни чизми.

кралицата Летиција кралицата Летиција кралицата Летиција кралицата Летиција кралицата Летиција кралицата Летиција кралицата Летиција кралицата Летиција кралицата Летиција кралицата Летиција кралицата Летиција

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18536 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?